συντάκτης admin · 27 Μαρτίου, 2024

Την Πέμπτη 25 Απριλίου 2024 έγινε Ενδοσχολική Επιμόρφωση Εκπαιδευτικών του Δημοτικού Σχολείου Κοζάνης Ανω Κώμης, του Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Α.μπε.μπα.μπλομ Κοζάνης και του Ειδικού Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο Άνω Κώμης στην “Χρήση του Διαδραστικού Πίνακα στην Εκπαιδευτική Διαδικασία”, στο χώρο του ΕΝΕΕΓΥΛ Κοζάνης.

Η Ενδοσχολική Επιμόρφωση έγινε από τον κ. Γκιάτα Ιωάννη, υπεύθυνο του ΠΕΚΤΠΕ Κοζάνης, σε συνεργασία με τον κ, Παπαβασιλείου Αθανάσιος, Σύμβουλος Εκπαίδευσης Πληροφορικής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας .

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...